Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Czy piosenki miłosne mogą sprawić, że rekiny będą miały większą ochotę na małe fiziu-miziu?

Czy piosenki miłosne mogą sprawić, że rekiny będą miały większą ochotę na małe fiziu-miziu?

Właściciele akwarium oceanicznego puszczają pod wodą piosenki Barry White'a oraz Marvyn Gaye'a mając nadzieje, że wprawi to pewnego rekina w nastrój miłosny.

Zorro – 6 letni rekin zebra, znudził się swoimi poprzednimi współtowarzyszkami w Belgijskim Sea Life, dlatego w dniu Świętego Walentego został przeniesiony do Londyńskiego akwarium. Wszyscy
liczą na to, że w nowym otoczeniu odnajdzie sobie ponownie miłosną towarzyszkę.

Paul Hale, nadzorca akwarium bardzo liczył na to, że Zorro zwiąże się z tutejszą singielką Mazawabee – niestety na razie ich związek jest czysto platoniczny.

Eksperci próbują uwieść rekiny i pobudzić ich libido poprzez romantyczną, kuszącą muzykę pokroju „Lets Get It On” - Marvina Graye'sa.

„Zorro ma reputację strasznego babiarza, natomiast Mazawabee jest samotna od ładnych paru lat. W związku z tym naprawdę mieliśmy nadzieję, że się bardzo szybko polubią” - mówi Paul Hale.

„Minęło już parę miesięcy od ich zapoznania i mimo pewnych sygnałów, że Zorro aktywnie się do niej zaleca, oczekiwalibyśmy już znacznie dalszego etapu związku”

„Liczne badania sugerują, że ryby nie tylko słyszą muzykę, ale potrafią nawet rozróżniać różne melodie i dźwięki. Stąd pomysł, że stare dobre kawałki miłosne powinny wprawić rekiny w odpowiedni nastrój”


Głosuj (1)
spis 10:10:46 29/05/2010 [Powrót] Komentuj

-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

21121 :B

Strona Główna

Ja

Dodaj do Ulubionych


Księga Zamówień
Tutaj jest: Księga Gości i zamówiło już 0 osób.

Dodaj do Księgi


Archiwum
2010
MajLinki
To mnie śmieszy
Śmieszne wpadki
Losowe autentyki
Śmieszne historieUlubieni